Šis 2.4 AT 4WD (160 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4650mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1680mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2364cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 221Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.