Šis 1.0 MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Garums | 2985mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 136mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 242litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 168litre |
| Pašmasa | 905kg |
| Pilnā masa | 1215kg |
| Sēdvietas | 4 |
| Darba tilpums | 310kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 998cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 91Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 32litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 840km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Pilsētā | 6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.