Šis 1.4 TD MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Garums | 2985mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 136mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 242litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 168litre |
| Pašmasa | 936kg |
| Pilnā masa | 1285kg |
| Sēdvietas | 4 |
| Darba tilpums | 349kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1364cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 200 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 32litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 910km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Pilsētā | 5.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.