Šis 4.0 AT (249 hp) dzinējs tika uzstādīts J120 Crossover 3-doors, ko Toyota ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 382Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200up to 3 800 RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4405mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1905mm |
| Garenbāze | 2455mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1150litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 403litre |
| Pašmasa | 1760kg |
| Pilnā masa | 2600kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 820km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 21.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.7 litri / 100km |
| Vidējais | 15.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.