Šis 2.7 MT 4WD (163 hp) dzinējs tika uzstādīts J150 [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Darba tilpums | 2694cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 163bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 246Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4780mm |
| Platums | 1885mm |
| Augstums | 1845mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 2100kg |
| Pilnā masa | 2850kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 621litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1934litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1125/1705kg |
| Permitted road-train weight | 4350kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Lever, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 14.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.