Šis 3.0 D MT 4WD (5 places) (173 hp) dzinējs tika uzstādīts J150 [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1885mm |
| Garums | 4780mm |
| Augstums | 1845mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 621litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1934litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 2165kg |
| Pilnā masa | 2990kg |
| Darba tilpums | 825kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1335/1650kg |
| Permitted road-train weight | 5990kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2982cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 840 to 1 300km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Lever, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.