Šis 2.7 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts J90 Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2694cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4675mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1880mm |
| Garenbāze | 2675mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1150litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 740litre |
| Pilnā masa | 2680kg |
| Pašmasa | 1750kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 900km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.