Šis 4.5 MT (224 hp) dzinējs tika uzstādīts J100 Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 58 |
| Garums | 4890mm |
| Platums | 1940mm |
| Augstums | 1880mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1620mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1615mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 2465kg |
| Pilnā masa | 3260kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 830litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1370litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4477cm3 |
| Dzinēja jauda | 224bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 387Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 720km |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 26.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.