Šis 4.5 MT (224 hp) variklis buvo montuojamas J100 SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 58 |
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 1880mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2465kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3260kg |
| Min. bagažinės talpa | 830litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1370litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4477cm3 |
| Variklio galia | 224bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 387Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.3litre |
| Degalų bako talpa | 96litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 720km |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 26.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 16 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.