Šis 4.2 TD AT (167 hp) variklis buvo montuojamas J100 SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 96litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 710 to 1 050km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.7second |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 167bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 1880mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2090kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Min. bagažinės talpa | 830litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1370litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.