Šis 5.7 4WD AT (381 hp) dzinējs tika uzstādīts J200 Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4950mm |
| Platums | 1970mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1640mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1635mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 259litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1267litre |
| Permitted road-train weight | 6800kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5690cm3 |
| Dzinēja jauda | 381bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 102mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 401Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 730km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 21.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.7 litri / 100km |
| Vidējais | 18 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.