Šis 4.5 TD 4WD AT (286 hp) dzinējs tika uzstādīts J200 Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4950mm |
| Platums | 1970mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1640mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1635mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Pašmasa | 2715kg |
| Pilnā masa | 3500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 258litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 699litre |
| Permitted road-train weight | 6800kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 4461cm3 |
| Dzinēja jauda | 286bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 439Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 209km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas tvertnes tilpums | 93litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 1 020km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.