Šis 4.0 MT (167 hp) dzinējs tika uzstādīts J70 [3-й Restyling] Crossover 2-doors, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 800km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 167bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4080mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1935mm |
| Garenbāze | 2310mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1750kg |
| Darba tilpums | 400kg |
| Permitted road-train weight | 2800kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.