Šis 4.2 D MT (128 hp) dzinējs tika uzstādīts J70 Pickup, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 3 |
| Garums | 5075mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 3180mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1422mm |
| Klīrenss | 235mm |
| Pilnā masa | 3193kg |
| Pašmasa | 1896kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 4164cm3 |
| Dzinēja jauda | 128bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Maksimālais griezes moments | 285Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 13m |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 15.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.