Šis 4.2 D MT (128 hp) variklis buvo montuojamas J70 Pickup kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Ilgis | 5075mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 3180mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1422mm |
| Prošvaisa | 235mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 3193kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1896kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
| Variklio galia | 128bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.1litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
| Priekinė važiuoklė | Spring |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 15.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.