Šis 4.0 MT J80G (155 hp) dzinējs tika uzstādīts J80 Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Darba tilpums | 3955cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 155bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 298Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 58 |
|---|---|
| Garums | 4970mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1900mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 2140kg |
| Pilnā masa | 2960kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 830litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1370litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 24 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.