Šis 4.5 AT J80G (215 hp) dzinējs tika uzstādīts J80 Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 58 |
| Garums | 4970mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1860mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1368litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 832litre |
| Pašmasa | 2410kg |
| Pilnā masa | 3060kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4476cm3 |
| Dzinēja jauda | 215bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 100mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Vidējais | 20.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.