Šis 1.5 MT standard roof (70 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Van, ko Toyota ražoja no 1986 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1486cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 70bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 115Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3995mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1755mm |
| Garenbāze | 2100mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1405mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1070kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.