Šis 2.0 AT AWD high roof (88 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Van, ko Toyota ražoja no 1986 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 88bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 155Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3995mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2100mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1360kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.