Šis 1.5 MT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Pickup, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 43litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1495cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 134Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4275mm |
| Platums | 1675mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1120kg |
| Pilnā masa | 2030kg |
| Darba tilpums | 800kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.