Šis 2.2 AWD AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [Restyling] Qualis wagon, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 580km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.2second |
| Darba tilpums | 2166cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 191Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1785mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1570kg |
| Pilnā masa | 2020kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 617litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1507litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 24.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
| Vidējais | 18.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.