Šis 3.0 AT (210 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [Restyling] Qualis wagon, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.2litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 760km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Darba tilpums | 2994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 210bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 289Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4775mm |
| Platums | 1785mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2665mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1550kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 617litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1507litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ārpus pilsētas | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.