Šis 2.0 AT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [Restyling] Sedans, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Darba tilpums | 1988cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4760mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1340kg |
| Pilnā masa | 1615kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.