Šis 2.4 TD AT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts X100 [Restyling] Sedans, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 1 170km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Darba tilpums | 2446cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4760mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1430kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.