Šis 2.0 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts X80 Sedans, ko Toyota ražoja no 1988 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4690mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1360kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1988cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 180km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.1m |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.