Šis 2.4 D AT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts X80 Sedans, ko Toyota ražoja no 1988 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4690mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1390kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2446cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 630km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.1m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.