Šis 2.0 MT (170 hp) dzinējs tika uzstādīts W20 Kupeja, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4171mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1240mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 156litre |
| Pašmasa | 1280kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 156litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 54litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 770km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.