Šis 2.2 MT (137 hp) dzinējs tika uzstādīts W20 Kupeja, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 197Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2164cm3 |
| Dzinēja jauda | 137bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4171mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1234mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 156litre |
| Pašmasa | 1175kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 156litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 54litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 670km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.