Šis 1.8 MT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts W30 Roadster, ko Toyota ražoja no 2000 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 3886mm |
| Platums | 1694mm |
| Augstums | 1229mm |
| Garenbāze | 2451mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1476mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1461mm |
| Klīrenss | 124mm |
| Pašmasa | 996kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1794cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 211km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 810km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pilsētā | 12.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.