Šis 1.8 MT (140 hp) variklis buvo montuojamas W30 Roadster kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 3886mm |
| Plotis | 1694mm |
| Aukštis | 1229mm |
| Važiuoklės bazė | 2451mm |
| Priekinė ašis | 1476mm |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Prošvaisa | 124mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 996kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1794cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 91.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 211km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 810km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Miestas | 12.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.