Šis 2.2 D turbo MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts XR10/XR20 Minivens, ko Toyota ražoja no 1990 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 216Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2184cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1799mm |
| Augstums | 1745mm |
| Garenbāze | 2860mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1552mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1780litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 670litre |
| Pašmasa | 1720kg |
| Pilnā masa | 2410kg |
| Darba tilpums | 690kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2469x1227x1161mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 250km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.