Šis 2.4 AT 4X4 (138 hp) dzinējs tika uzstādīts XR10/XR20 Minivens, ko Toyota ražoja no 1990 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2438cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 138bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 209Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1799mm |
| Augstums | 1745mm |
| Garenbāze | 2860mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1552mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1715kg |
| Pilnā masa | 2365kg |
| Darba tilpums | 651kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 670litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1780litre |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2469x1227x1161mm |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.