Šis 1.8 AT High roof (79 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 1988 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1812cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 79bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4360mm |
| Platums | 1670mm |
| Augstums | 1945mm |
| Garenbāze | 2230mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1180kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.