Šis 2.0 MT Skylight roof (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 1988 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4360mm |
| Platums | 1685mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2235mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1360kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.