Šis 4.0 MT (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Access Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1910mm |
| Garums | 5545mm |
| Augstums | 1796mm |
| Garenbāze | 3259mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1681mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1648mm |
| Pašmasa | 1887kg |
| Pilnā masa | 4173kg |
| Darba tilpums | 2286kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4000cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 382Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 810km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.