Šis 4.0 MT 4WD (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Access Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 770km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 4000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 382Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5545mm |
| Platums | 1910mm |
| Augstums | 1816mm |
| Garenbāze | 3259mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1674mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1648mm |
| Pašmasa | 2012kg |
| Pilnā masa | 4309kg |
| Darba tilpums | 2297kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 18.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.