Šis 3.5 AT AWD (268 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 334Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3456cm3 |
| Dzinēja jauda | 268bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4800mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2776mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1630mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1640mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Pašmasa | 1835kg |
| Pilnā masa | 2390kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 14.3m |
| Pilsētā | 19.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.