Šis 3.5 AT AWD (268 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 334Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3456cm3 |
| Variklio galia | 268bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4800mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1610mm |
| Važiuoklės bazė | 2776mm |
| Priekinė ašis | 1630mm |
| Galinė ašis | 1640mm |
| Prošvaisa | 206mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1835kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2390kg |
| Tūris / talpa | 555kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 14.3m |
| Miestas | 19.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.