Šis 2.7 AT (181 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 247Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2672cm3 |
| Variklio galia | 181bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4800mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1610mm |
| Važiuoklės bazė | 2776mm |
| Priekinė ašis | 1630mm |
| Galinė ašis | 1640mm |
| Prošvaisa | 206mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1706kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2250kg |
| Tūris / talpa | 544kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 14.3m |
| Miestas | 16.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.