Šis 1.3 MT (99 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1329cm3 |
| Dzinēja jauda | 99bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 72.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3990mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1595mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1135kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 395litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1353litre |
| Pilnā masa | 1545kg |
| Darba tilpums | 410kg |
| Permitted road-train weight | 1345kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.3second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Vidējais | 6.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.