Šis 1.4 D-4D MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 205Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1364cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3990mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1585mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 395litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1353litre |
| Pilnā masa | 1575kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.