Šis 1.8 CVT (7 places) (147 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 57 |
| Garums | 4440mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1630mm |
| Garenbāze | 2780mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1545mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 114litre |
| Pašmasa | 1495kg |
| Pilnā masa | 2125kg |
| Darba tilpums | 630kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1696litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1025/1080kg |
| Permitted road-train weight | 3425kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1798cm3 |
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 80.5mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.1second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 030km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 10.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.