Šis 2.0 D-4D MT (124 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 220 to 1 670km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.3second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 124bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 400 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1620mm |
| Garenbāze | 2780mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1540kg |
| Pilnā masa | 2260kg |
| Darba tilpums | 720kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 446litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1696litre |
| Permitted road-train weight | 3560kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 5.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.1 litri / 100km |
| Vidējais | 4.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.