Šis 1.0 AT (65 hp) dzinējs tika uzstādīts P1 [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1660mm |
| Garums | 3640mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2370mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 205litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 950litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 998cm3 |
| Dzinēja jauda | 65bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 69mm |
| Virzuļa gājiens | 66.7mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 880km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.