Šis 1.3 MT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts P1 [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1660mm |
| Garums | 3640mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2370mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 205litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 950litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 895kg |
| Pilnā masa | 1385kg |
| Darba tilpums | 490kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1299cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 122Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 73.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 920km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.