Šis 1.9 kat D MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1990 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 25 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1840mm |
| Garums | 4789mm |
| Augstums | 1940mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1780kg |
| Pilnā masa | 2600kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1896cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 132km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 950 to 1 480km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 28.5second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.