Šis 2.5 TDi MT (88 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1990 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 25 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1840mm |
| Garums | 4789mm |
| Augstums | 1940mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1885kg |
| Pilnā masa | 2700kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2461cm3 |
| Dzinēja jauda | 88bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 195Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 146km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 23.7second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 960 to 1 380km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.