Šis 1.0 16V MT (76 hp) dzinējs tika uzstādīts G3 Hečbeks (3 durvis), ko Volkswagen ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 760km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.7second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 76bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 95Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 67.1mm |
| Virzuļa gājiens | 70.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3807mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1411mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1388mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1384mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 955kg |
| Pilnā masa | 1400kg |
| Darba tilpums | 445kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1013litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.