Šis 1.0 T MT (112 hp) dzinējs tika uzstādīts G3 Hečbeks (3 durvis), ko Volkswagen ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 840km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 112bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 155Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 67.1mm |
| Virzuļa gājiens | 70.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3807mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1411mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1388mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1384mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 955kg |
| Pilnā masa | 1400kg |
| Darba tilpums | 445kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1013litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.