Šis 4.7 MT (444 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Alfa Romeo buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4381mm |
| Plotis | 1894mm |
| Aukštis | 1341mm |
| Važiuoklės bazė | 2697mm |
| Prošvaisa | 79mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1585kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1785kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4691cm3 |
| Variklio galia | 444bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 471Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 88.2mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 294km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.